[widgetkit id=”5″ name=”برنامه نویسی”]

تولید نرم افزارهای تحت وب شامل نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید ، پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص شرکت دهکده ارتباطات سمر دانست. به طور کلی تولید نرم افزار در دهکده ارتباطات سمر در دو بخش ذیل انجام می گیرد:

تولید نرم افزار های سفارش مشتری

این شرکت با تکیه بر یک دهه تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار های کاربردی در سازمانها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید. استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی این شرکت مدنظر بوده است.

سوابق روشن شرکت در تولید ده ها نرم افزار کاربردی خاص، نشان دهنده توان بالای ما، به عنوان یک شرکت نرم افزاری است.
طراحی و ایجاد سامانه های اطلاعاتی، پیاده سازی سیستم نرم افزاری اطلاعات مدیریت، سیستم های مدیریت محتوا، سامانه های هوشمند، سیستم های نرم افزاری مدیریت و کنترل پروژه برای مشتریان متعدد از جمله سوابق شرکت درحوزه تولید برنامه های کاربردی خاص است.

ارائه محصولات نرم افزاری نیمه سفارشی

دهکده ارتباطات سمر تاکنون محصولات نرم افزاری متعددی را به بازار عرضه نموده است که از مهمترین آنها می توان به این موارد اشاره کرد:

-سامانه ثبت اطلاعات هیپوفیز (کشوری)

-سامانه نظارت بر اماکن ورزشی (کشوری)

-سامانه مدیریت دوره های آموزشی (کشوری)

-سامانه مدیریت کلینیک / درمانگاه 

-سامانه مدیریت عضویت ورزشی 

-سامانه مدیریت هواداری فوتبال (کشوری)

-سامانه برگزاری نظرسنجی

-سامانه مدیریت حقوقی اموال

-سامانه مدیریت خدمات رفاهی و پرداخت 

-سامانه مدیریت فروشگاه الکترونیکی 

-سامانه مدیریت فرآیندهای تجاری

-سامانه مدیریت و کنترل شبکه 

و …

تفاوت ما با اغلب شرکت های تولید کننده نرم افزار در این است که ما محصولات نرم افزاری خود را اغلب بصورت یک بسته یا پکیج نرم افزاری به فروش نمی گذاریم بلکه هر محصول نرم افزاری را براساس نیاز مصرف کننده شخصی سازی(Customize) می نماییم.
اغلب سازمانها، مراکز و شرکتهای ایرانی در فرآیندهای داخلی خود، نیازمندیهای خاص خود را دارند که می بایست در سیستم های نرم افزاری آنها پیش بینی گردد و خرید محصولات نرم افزاری آماده بصورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آنها نیست. بدین منظور ما نیازمندیهای خاص مشتریان را در نرم افزار شخصی سازی نموده و در غالب برنامه های کاربری خاص به آنها ارائه می کنیم.
برای توضیحات بیشتر به صفحه معرفی محصولات نرم افزاری شرکت مراجعه کنید.