چرا سازمانها Oracle APEX را دوست دارند؟

APEX چیست؟

APEX اشاره به Oracle Application Express میکند که بطور کامل پشتیبانی می شود و یک فریم ورک توسعه نرم افزار سریع برای برنامه های تحت وی و موبایل که همراه با دیتابیس اوراکل بوده و هیچگونه هزینه اضافی ندارد.

تنها با استفاده از يك مرورگر (Web browser) شما مي توانيد اپليكيشن هاي وب حرفه اي با طراحي زيبا همچنین برای موبایل بصورت محکم و قوی و مقیاس پذیر و امن , با تجربه کم در خصوص برنامه نویسی, ایجاد کنید. و درون آن شامل باتری های می باشد که تمام پیچیده گی های نهفته ذاتی در خصوص ساخت و اجرا و استقرار برنامه های تحت وب و موبایل را بدون اینکه شما نگران آن مسائل باشید مرتفع می کند و ترکیب شده با خیلی ویزاردها و کامپاننت های داخل برنامه , Them, Template تم و قالب های موجود و همپنین امکان استفاده از امکانات خارج از محیط APEX که به اصلاح به آن “Out of the Box” گفته می شود برای گسترش برنامه نیز وجود دارد که باعث هر چه سریع تر ساخت برنامه ها شده است.

چرا APEX؟

برای اینکه به شما این امکان را می دهد که بیشترین کارایی را در کمترین زمان بدست بیاورید.

اقتصاد دیجیتال یک مدل برای کسانی که به آرامی حرکت می کنند نمی تواند باشد. با استفاده از فناوری های مبتنی بر مدل کسب و کار تبدیل شدن به هنجار در سراسر طیف گسترده ای از صنایع، که یک شرکت “زندگی می کند و یا می میرد” به طور روزافزونی وابسته به کوتاه شدن زمان به بازار و پاسخ سریع به تغییر انتظارات مشتری است.

سازمان ها نیاز به هر دو یعنی(سرعت و تکرار آن سرعت و نگه داشتن آن) دارند، و این دقیقا همان جایی است که APEX می درخشد.

تعداد بسیاری از سازمانها بدنبال کشف چگونه ساخت و ایجاد, بصورت ساده و آسان برنامه های وب و تلفن همراه کاربردی بسیار زیاد با استفاده از این ابزار زیبا و قدرتمند هستند، جای تعجب نیست که باعث محبوبیت APEX شده در حالی که در چند سال گذشته اصلا به چشم نمی آمد. هر دو آنها( کسب و کار و رهبران IT ( با توجه به تعداد فزاینده ای از کارهای سازمانی, برای گسترش برنامه های کاربردی بسیار با سرعت و با ROI (برگشت سرمایه) بسیار چشمگیر؛ APEX یک اهرم بهره وری را فراهم می کند.

چرا شما APEX را دوست خواهید داشت؟

بصورت رایگان است:

اگر شما یک دیتابیس اوراکل داشته باشید. شما APEX هم دارید. و استفاده از آن هیچ هزینه ای را برای شما نخواهد داشت.

براحتی قابل اجرا می باشد:

هیچگونه پیچیدگی در نصب و را ه اندازی ندارد و براحتی قابل نصب می باشد و شما فقط یک مرورگر نیاز دارید

نیاز نیست که یک کدنویس حرفه ای باشید:

یک محیط کاملا ساده برای استفاده و با استفاده از انتخاب یک نقطه یا عمل drag and drop یک برنامه بسیار زیبا تحت وب و بدون نیاز به کدنویسی, ایجاد کنید

شما برروی مشکلات تمرکز می کنید:

با جزئیات ریزی مانند امنیت, کنترل دسترسی, صفحه بندی و انتقال بین صفحه ها و مسائلی که در پشت صحنه اتفاق می افتد و گرفتاریهای پیاده سازی کاری ندارید و بر روی نیازمندیهای ساخت برنامه تمرکز میکنید

شما واقعا یک سازنده و مولد خواهید بود:

با خیلی ویزاردها و کامپاننت های داخل برنامه , Them, Template تم و قالب های موجود و آیکن های محبوب و کتابخانه های JavaScript که با هم تطابق و وابستگی دارند. شما می توانید خیلی سریعتر از اینکه فکر کنید برنامه های کاربردی خودتان را ایجاد کنید.

برنامه های شما بسیار جذاب هستند:

APEX با یک تم جهانی (universal theme) آمد که شامل مشخصات و تتنظیمات بسیار بالایی می باشد که شامل قالب های واکنشگرا (Responsive Template) , grid-layout برای فرم ها, و قابلیت طراحی و تغییرات و انتخاب نوع نمایش می باشد. بنابراین بدون اینکه یک طراح باشید می توانید بصورت پیش فرض یک اپلیکیشن بسیار حرفه ای با امکانات بسیار زیاد برای کاربران بصورت مدرن را فراهم کنید. که بهترین آن موارد بالا که اشاره شد همان (Responsive Template) که اپلیکیشن شما در هر وسیله ای با هر نوع سایزی قابل مشاهده می باشد.

اجتماع بزرگی که همیشه به شما کمک می کند:

با بیش از 400 هزار نفر توسعه دهنده و بیش از 75 وبلاگ و یک فروم بسیار فعال, شما دیگر نگران مشکلات خود نخواهید بود زیرا همیشه راه حل مشکلات خود را پیدا خواهید کرد. با بررسی کردن apex.world و جستجوی Meetups شما مطمئن خواهید شد.

 

چرا شرکت ها و سازمانها APEX را دوست دارند؟

APEX به شدت زمان تحویل را بهبود می بخشد:

با داشتن یک مرورگر برای ایجاد اپلیکیشن ها و همچنین فراهم کردن سرویسهای مورد نیاز خودتان و استفاده از بسیاری از کامپاننت های درون خود APEX و ایجاد فرم ها و گزارش های کاربردی, با ثبت یک رکورد زمانی بسیار خوب اپلیکیشن ها می تواند توسعه و اجرا شوند.

APEX قوی، مقیاس پذیر، و امن است:

از آنجا که APEX کاملا درون خود دیتابیس اوراکل ساخته شده دارای راندمان بالای طراحی می باشد. همانند دیتابیس اوراکل مقیاس پذیر می باشد زیرا خود درون دیتابیس است. خرابی و افزونگی آنها کاملا وابسته به دیتابیس است و در این زمینه خود دیتابیس کاملا مراقب فانکشن ها و اجزای درونی خودش می باشد. و مصرف منابع کاملا توسط خود دیتابیس اوراکل مدیریت و محافظت می شود. و شما می توانید از خیلی از امکانات امنیتی درون خود دیتابیس از قبیل Database Vault, Advance Security Option, and Redaction و همچنین از ابزار بومی Advisor درون خود APEX که بسیار برجسته می باشد برای مسائل امنیتی بهره ببرید.

APEX ثبات در اجرا و کاهش احتمال خطا:

یک فریم ورک با بسیاری از گزینه های پیکربندی برای کنترل و چگونگی برنامه های کاربردی در حال توسعه، و همچنین به عنوان کتابخانه های استاندارد از پیش یکپارچه و اجزای رابط کاربر، به آسانی می توانید مطمئن شوید که یک برنامه کاربردی قابل توجه با یک نگاه و احساس خوب از طرف کاربران ایجاد کرده اید. و یک فریم ورک با یک تن ابزارهای ساخت یافته درون خودش, که کمتر نیاز به کدنویسی می باشد به این معنی که وقوع خطا برای شما کمتر و بهره وری بیشتر می شود.

APEX یک تیم است با نیروی چند برابر:

APEX توسعه اپلیکیشن ها را برای گروه های بزرگی از همکاران باز می گذارد. گوناگونی در توسعه وب و موبایل نیاز به یک مجموعه منحصر به فرد از مهارت هایی است که همیشه بدست آوردن آنها براحتی نمی باشد.

با Apex توسعه دهندگان سنتی اوراکل SQL و PL / SQL می توانند بدون درنگ مهارت های خود را به اهرم مولد توسعه دهندگان وب و نرم افزار تلفن همراه تبدیل کنند.

APEX با روند صنعت وسط تراز قرار دارد:

APEX با پرورش شیوه های توسعه چابک دارای پشتیبانی قوی برای فن آوری های توسعه نرم افزار مدرن و پاسخگو به آنها می باشد که از جمله می توان HTML5, CSS3 و کتابخانه های یکپارچه JavaScript و RESTful web services اشاره کرد. و شاید مهمتر از آن مسائل مربوط به آماده بودن برای ابر (cloud) می باشد.

برچسب ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.