خدمات

خلاقانه سمر

بعضی از خدمات ما واقعا شما رو شگفت زده میکنن، ما قبل از فروش شما رو مطمئن میکنیم.رضایت شما همواره از اولیت های سمر بوده و هست.
ما بهبود روند کسب کار شما را تضمین میکنیم . استفاده از ابزارهای نرم افزاری سمر به عنوان بازوی مدیریت شتابدهنده تجارت شما خواهد بود.

تولید نرم افزارهای تحت وب

انبار داده و تحلیل داده ها

پیاده سازی ERP

اپلیکیشن های موبایلی

خدمات سمر- تولید اپ موبایل

تولید نرم افزارهای موبایلی شامل نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید ، پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان یکی فعالیت و تخصص گروه نرم‌افزاری سمر دانست که ارتباط تنگاتنگی با تولید سامانه های سفارش مشتری تحت وب دارد . همانطور که میدانید اپ های موبایلی اطلاعات خود را از طریق وب سرویس یا ارتباطات پایگاه داده بصورت از راه دور خوانش میکنند .طراحی مدرن ، سرعت بالای لود صفحات ، امنیت بالا ، انیمیشنهای زیبا و خروجی هم زمان IOS و Android از ویژگیهای برجسته اپ های تولید شده با ابزار فلاتر میباشد.

گروه سمر با تکیه بر یک دهه تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار های کاربردی در سازمانها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید. استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی این شرکت مدنظر بوده است. سوابق روشن گروه سمر در تولید ده ها سامانه نرم افزاری کشوری در کاربردهای خاص، نشان دهنده توان بالا و تسلط به صنایع مختلف به عنوان یک گروه نرم افزاری است. طراحی و ایجاد سامانه های اطلاعاتی فرآیند محور، پیاده سازی سیستم نرم افزاری مدیریت اطلاعات، بانکهای اطلاعاتی ، سیستم های یکپارچه و جامع ، سامانه های هوشمند، سیستم های مانیتورینگ ، تحلیل داده و اندازه‌گیری داده برای مشتریان متعدد از جمله سوابق گروه سمر درحوزه تولید برنامه های نرم افزاری کاربردی خاص میباشد.

طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن ها موبایلی

برای طراحی و پیاده سازی اپ موبایلی از ابزار قدرتمند گوگل فلاتر استفاده میشود

فلاتر چیست و چه امکاناتی داره؟

ما اپ های موبایلی رو با ابزار قدرتمند Flutter طراحی و پیاده سازی میکنیم. برای اینکه با Google Flutter بیشتر آشنا بشین میتونین فیلم روبرو را تماشا کنین و برای اینکه به سطح عمیق تری از اطلاعات برسین میتوانید از دکمه زیر بهره بگیرین و کاتالوگ فلاتر رو دانلود مطالعه بفرمایید.

اپ های موبایل برای چه تجارتهایی مناسب هستند ؟

نرم افزارهای موبایلی در نسخه های Android و IOS توسط گروه سمر امکان ارایه با یک بار کد نویسی را دارند. محور اصلی در اینگونه سامانه ها در مرحله اول ایجاد تعامل بامشتری و ارایه خدمات تعاملی با مشتری را پوشش میدهد. بطور معمول سامانه تحت وب و بانک اطلاعاتی مرکزی ابتدا طراحی و پیاده سازی میگردد تا تمام نیاز درون سازمانی و برون سازمانی رو پوشش بدهد و اپ ها موبایلی برای تکمیل این خدمات در اختیار مشتریان قرار میگیرد تا خدمات ضروری و دم دستی مشتری به سهولت صورت پذیرد. البته در برخی موارد هم سامانه تحت وبی در معماری در نظر گرفته نمیشود و با یک بانک اطلاعاتی و یک اپ موبایلی خدمت ارایه میشود. اما معمولا به جهت اینکه سایز صفحات موبایل کوچک هست و ارایه تمامی امکانات ممکن است امکان بهره برداری را سخت نماید معمولا یک سامانه تحت وب میتواند کمک موثری برای کاربران و الالخصوص مدیران سامانه باشد.

هزینه طراحی و پیاده سازی اپ های موبایلی از چه قرار هست ؟

برای طراحی و پیاده سازی یک اپ موبایلی بسته به اینکه از چه معماری استفاده میشود و نوع عملکر اپ چگونه خواهد بود نیاز به سرور تعریف میشود. در صورتی که بنا باشد این اپ با بانک اطلاعاتی در ارتباط باشد حداقل یک سرور برای بانک اطلاعاتی مورد نیاز میباشد. مشخصات سرور بستگی به تعداد کاربران همزمان کارفرما داره . برای تعداد کاربران زیاد میتوانیم خدمات کلاسترینگ چندیدن سرور رو براتون پیاده سازی کنیم . برای بازه زمانی تولید اپ میتوان از یک سرور مجازی بسیار معمولی هم بهره گرفت تا در هزینه ها صرفه جویی کرد و به مرور با افزایش تعداد کاربران سرورها رو ارتقا داد . سازمان نظام صنفی رایانه بصورت میانگین برای خدمات برنامه نویسی در سال ۱۴۰۰ برای هر نفر ساعت 420 هزار تومان رو در نظر گرفته است . طی تجربه سالها کار در این حوزه رنج قیمت تولید یه اپ موبایلی از حدود ۷۰ میلیون تومان تا حدود 500 میلیون تومان بسته به فرآیندهای مورد نیاز کارفرما متغییر خواهد بود . جزییات در این صنعت بسیار حایزاهمیت میباشد و بها نهایی را متاثر مینماید.

روش انجام و زمانبندی طراحی و پیاده‌سازی اپ های موبایلی از چه قرار هست ؟

بطور معمول اعلام نیازی از سمت کارفرما صادر میگردد . نیازهای مطرح شده توسط گروه سمر بدقت بررسی و تحلیل میگردد . سپس یک طرح که شامل فازبندی های پروژه ، نحوه اجرا ، زمانبندی و قیمت میباشد به کارفرما تحویل میگردد . متدلوژی بکار گرفته شده در گروه سمر معمولا چابک تعاملی میباشد . به این صورت که طراحی و پیاده سازی بصورت آنلاین و با تعامل و هماهنگی کارفرما صورت میپذیرد تا در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات ، به سرعت تغییرات صورت پذیرد. برحسب تجربه یه پروژه تولید سامانه بانک اطلاعاتی حداقل 4 الی ۶ ماه در فاز تولید ، طراحی و پیاده سازی نیاز داره اما در این بازه 4 الی ۶ ماهه بعد از گذشت 45 روز ابتدایی نسخه اولیه اپ آماده و کارفرما قدم به قدم در جریان اضافه شده امکانات قرار خواهد گرفت و نظارت کاملی بر پروژه خواهد داشت. نیازهای اعلامی کارفرما در مدت زمات تولید یک سامانه مستقیما تاثیر گذار خواهد بود.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش اپ های موبایلی از چه قرار هست ؟

گروه سمر برای مشتریان محترم و ارزشمند خود پشتیبانی رایگان را دقیقا معادل مدت زمان تولید اپ در نظر گرفته است . به عبارتی اگر سامانه ای طی ۶ ماه تولید گشته دقیقا به همین میزان پشتیبانی رایگان ارایه میگردد . سازمان محترم نظام صنفی رایانه برای هر سال پشتیبانی ۳۵٪ از هزینه تولید را در نظر گرفته است .طبعا عدد بدست آمده به میزان تعداد سال سپر شده از تولید به میزان نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی افزوده خواهد شد. اما از انجا که نیازهای متفاوتی در خدمات پشتیبانی مطرح میباشد گروه سمر برای رفاه حال مشتریان عزیر یک بازه از ۱۰٪ الی ۳۵٪ را ارایه مینماید و مشتریان براساس نیاز خود میتوانند نیاز خود را انتخاب و متناسب با نیاز خود هزینه های خود را مدیریت و صرفه جویی نمایند.گروه سمر همواره بدنبال ایجاد یک رابطه بلند مدت با شرایط برد برد با مشتریان عزیز خود بوده است و میباشد.

آماده هستین

برای شروع ؟

اگر پروژه های دارین و نیاز به بررسی و دریافت اطلاعات بیشتر دارین یا قرار جلسه مورد نیاز هست میتونین فرم زیر رو پر کین تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان سمر با شما تماس حاصل کنن 
    چرا از Google Flutter برای طراحی و پیاده سازی اپ های موبایلی استفاده میکنین ؟

    همانطور که میدانید فلاتر یک Cross Platform میباشد که توسط شرکت محبوب و نام آشنا گوگل توسعه می یابد و حمایت میگردد . این پلتفرم قدرتمند داری ویژگیهای نظیر : سرعت بالا در توسعه ی اپلیکیشن ، رابط کاربری منعطف و مدرن ، عدم نیاز به لایسنس برای تمام ابزار های مورد نیاز ، عملکرد عالی و قابل اطمینان و در نهایت امنیت بالا و بروز رسانی های مداوم میباشد که ما را برای استفاده از این ابزار مصم کرده است.

    کارشناسان سمر صمیمانه پاسخگوی شما عزیزان هستند

    برای  ارتباط با ما میتوانید از طریق واتس اپ ،  ایمیل ، تلفن ، شبکه های اجتماعی و حتی صندوق صوتی تلفن شرکت در تماس باشید

    تلفن : 28427715