خدمات

خلاقانه سمر

بعضی از خدمات ما واقعا شما رو شگفت زده میکنن، ما قبل از فروش شما رو مطمئن میکنیم.رضایت شما همواره از اولیت های سمر بوده و هست.
ما بهبود روند کسب کار شما را تضمین میکنیم . استفاده از ابزارهای نرم افزاری سمر به عنوان بازوی مدیریت شتابدهنده تجارت شما خواهد بود.

تولید نرم افزارهای تحت وب

انبار داده و تحلیل داده ها

پیاده سازی ERP

اپلیکیشن های موبایلی

خدمات سمر - تولید نرم افزارهای سفارش مشتری

تولید نرم افزارهای تحت وب شامل نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید ، پیاده سازی و استقرار سامانه نرم افزاری در زمینه های مختلف، را می توان اصلی ترین فعالیت و تخصص گروه نرم‌افزاری سمر دانست علاوه بر این خدمات گسترده ای در زمینه داده از جمله طراحی و پیاده سازی انبار داده ، هوش تجاری ، داده کاوی از خدمات برجسته گروه سمر میباشد. ارایه خدمات پیاده سازی سیستمهای یکپارچه برنامه ریزی منبع سازمانی از خدمات ویژه و نوین  گروه سمر میباشد.

گروه سمر با تکیه بر یک دهه تجربه خود در زمینه پیاده سازی و تولید نرم افزار های کاربردی در سازمانها و نهادهای بزرگ و معتبر کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره در امور تحلیل و طراحی سیستم و برنامه نویسی، این توانمندی را در مجموعه نرم افزاری خود ایجاد نموده است تا نسبت به اجرا و پیاده سازی برنامه های کاربردی به سفارش مشتری با استفاده از سبکهای مختلف معماری نرم افزار، در حوزه های مختلف اقدام نماید. استفاده از تکنولوژی و متدولوژی های روز دنیا در طراحی و پیاده سازی نرم افزار و همچنین بکارگیری سبکهای نوین معماری نرم افزار همواره در پروژه های نرم افزاری و تولید سامانه های اطلاعاتی این شرکت مدنظر بوده است. سوابق روشن گروه سمر در تولید ده ها سامانه نرم افزاری کشوری در کاربردهای خاص، نشان دهنده توان بالا و تسلط به صنایع مختلف به عنوان یک گروه نرم افزاری است. طراحی و ایجاد سامانه های اطلاعاتی فرآیند محور، پیاده سازی سیستم نرم افزاری مدیریت اطلاعات، سیستم های یکپارچه و جامع ، سامانه های هوشمند، سیستم های مانیتورینگ ، تحلیل داده و اندازه‌گیری داده برای مشتریان متعدد از جمله سوابق گروه سمر درحوزه تولید برنامه های نرم افزاری کاربردی خاص میباشد.

تولید نرم افزارهای سفارش مشتری

نرم افزارهای تحت وب در لایه اپلیکیشن با ابزار قدرتمند اپکس اوراکل و در لایه بانک اطلاعاتی با قدرتمند ترین بانک اطلاعاتی دنیا اوراکل

اپکس چیست و چه امکاناتی داره؟

ما نرم‌افزارهای تحت وب رو با ابزار قدرتمند اپکس اوراکل طراحی و پیاده سازی میکنیم. برای اینکه با اپکس بیشتر آشنا بشین میتونین فیلم روبرو را تماشا کنین و برای اینکه به سطح عمیق تری از اطلاعات برسین میتوانید از دکمه زیر بهره بگیرین و کاتالوگ مفصل اپکس رو دانلود مطالعه بفرمایید.

نرم افزارهای سفارشی تحت وب برای چه تجارتهایی مناسب هستند ؟

نرم افزارهای سفارشی تحت وب براساس معماری متمرکز و توزیع شده قابلیت طراحی و پیاده سازی دارند. محور اصلی در اینگونه سامانه ها در مرحله اول جمع آوری ، ثبت و پردازش داده هست و فرآیند محور بودن از خصوصیات بسیار برجسته آنهاست. این سامانه های عملیات اتوماتیک رو برای سازمانها ، شرکتهای متوسط به بالا و تمامی بنگاه های اقتصادی فراهم میکنه . همانطور که از اسم‌شون پیداست این سامانه ها بصورت سفارشی براساس فرآیندهای کارفرما طراحی و پیاده سازی میشه و بیشترین انطباق رو با فرآیندهای درون سازمانی و برون سازمانی بصورت موثر و بهینه فراهم میکنه.

هزینه تولید نرم افزارهای سفارشی تحت وب از چه قرار هست ؟

برای طراحی و پیاده سازی یک سامانه تحت وب نیاز به دو سرور هست . یک سرور برای نصب و پیاده سازی اپکس و دیگری برای بانک اطلاعاتی . مشخصات این سرور ها بستگی به تعداد کاربران همزمان کارفرما داره . برای تعداد کاربران زیاد میتوانیم خدمات کلاسترینگ چندیدن سرور رو براتون پیاده سازی کنیم . برای بازه زمانی تولید سامانه میتوان از دو سرور مجازی بسیار معمولی هم بهره گرفت تا در هزینه ها صرفه جویی کرد و به مرور با افزایش تعداد کاربران سرورها رو ارتقا داد . سازمان نظام صنفی رایانه بصورت میانگین برای خدمات برنامه نویسی در سال ۱۴۰۰ برای هر نفر ساعت ۳۸۰ هزار تومان رو در نظر گرفته است . طی تجربه سالها کار در این حوزه رنج قیمت تولید یه سامانه سفارشی از حدود ۷۰ میلیون تومان تا حدود ۱.۵ میلیارد تومان بسته به فرآیندهای مورد نیاز کارفرما متغییر خواهد بود . جزییات در این صنعت بسیار حایزاهمیت میباشد و بها نهایی را متاثر مینماید.

روش انجام و زمانبندی طراحی و پیاده‌سازی نرم افزارهای سفارشی تحت وب از چه قرار هست ؟

بطور معمول اعلام نیازی از سمت کارفرما صادر میگردد . نیازهای مطرح شده توسط گروه سمر بدقت بررسی و تحلیل میگردد . سپس یک طرح که شامل فازبندی های پروژه ، نحوه اجرا ، زمانبندی و قیمت میباشد به کارفرما تحویل میگردد . متدلوژی بکار گرفته شده در گروه سمر معمولا چابک تعاملی میباشد . به این صورت که طراحی و پیاده سازی بصورت آنلاین و با تعامل و هماهنگی کارفرما صورت میپذیرد تا در صورت نیاز به اصلاح و تغییرات ، به سرعت تغییرات صورت پذیرد. برحسب تجربه یه پروژه تولید سامانه بانک اطلاعاتی حداقل ۳ الی ۶ ماه در فاز تولید ، طراحی و پیاده سازی نیاز داره اما در این بازه ۳ الی ۶ ماهه بعد از گذشت ۲۰ روز ابتدایی نسخه اولیه پروژه آماده و کارفرما قدم به قدم در جریان اضافه شده امکانات قرار خواهد گرفت و نظارت کاملی بر پروژه خواهد داشت. نیازهای اعلامی کارفرما در مدت زمات تولید یک سامانه مستقیما تاثیر گذار خواهد بود.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزارهای سفارشی تحت وب از چه قرار هست ؟

گروه سمر برای مشتریان محترم و ارزشمند خود پشتیبانی رایگان را دقیقا معادل مدت زمان تولید سامانه در نظر گرفته است . به عبارتی اگر سامانه ای طی ۶ ماه تولید گشته دقیقا به همین میزان پشتیبانی رایگان ارایه میگردد . سازمان محترم نظام صنفی رایانه برای هر سال پشتیبانی ۳۵٪ از هزینه تولید را در نظر گرفته است .طبعا عدد بدست آمده به میزان تعداد سال سپر شده از تولید به میزان نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی افزوده خواهد شد. اما از انجا که نیازهای متفاوتی در خدمات پشتیبانی مطرح میباشد گروه سمر برای رفاه حال مشتریان عزیر یک بازه از ۱۰٪ الی ۳۵٪ را ارایه مینماید و مشتریان براساس نیاز خود میتوانند نیاز خود را انتخاب و متناسب با نیاز خود هزینه های خود را مدیریت و صرفه جویی نمایند.گروه سمر همواره بدنبال ایجاد یک رابطه بلند مدت با شرایط برد برد با مشتریان عزیز خود بوده است و میباشد.

آماده هستین

برای شروع ؟

اگر پروژه های دارین و نیاز به بررسی و دریافت اطلاعات بیشتر دارین یا قرار جلسه مورد نیاز هست میتونین فرم زیر رو پر کین تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان سمر با شما تماس حاصل کنن   چرا از Oracle Apex برای تولید نرم افزارهای تحت وب استفاده میکنین ؟

  اپکس برای کمک به توسعه دهنده های برنامه های کاربردی مدرن، جذاب، واکنشگرا طراحی و توسعه داده شده است. ماموریت Oracle APEX کمک به توسعه دهنده ها برای تولید و توسعه با سرعت بالا برنامه های کاربردی با عملکرد و کارایی عالی و ظاهری زیبا است. به منظور تحقق این مأموریت، Oracle APEX تلاش کرده است تا پیچیدگی های دشوار توسعه و استقرار برنامه های کاربردی را اسهل نماید. برای انتخاب Oracle APEX به عنوان بستری برای توسعه پروژه ها دلایل متعددی وجود دارد که از آن میان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  حذف پیچیدگی ها Oracle APEX پیچیدگی تولید و توسعه و نیز استقرار برنامه های کاربردی را در همه لایه ها از بین می برد. نتیجه این عملکرد، بستری با کدنویسی بهینه است که ساده تر، سریعتر، سبک تر و کم هزینه تر از سایر گزینه ها است.

  توسعه ساده برنامه ها محیطی کامل، راحت و بصری را در بستر مرورگر برای ایجاد برنامه های کاربردی شما فراهم می کند. کامپوننت های قدرتمند و آماده Oracle APEX با کدنویسی بهینه، سطح بالایی از کارایی مطلوب را به برنامه های شما اضافه می کنند. مشتریان در مدت زمانی کوتاه تر محصولی کارا و زیبا خواهند داشت. Oracle APEX مستقیماً بر روی داده های موجود در جداول بانک اطلاعاتی کار می کند. بیشتر برنامه های سطح لایه میانی، باید ساختار داده های برنامه را برای نگهداری، تبدیل، تعامل و حفظ جریان داده ها بین برنامه به پایگاه داده را تعریف کنند. این ساختار، ساختاری پیچیده و بسیار کم ارزش است که Oracle APEX آنرا کاملاً از بین می برد. علاوه بر این ، APEX نیاز و پیچیدگی API های راه دور را برای اکثر موارد استفاده از بین می برد و تماس های از راه دور به پایگاه داده را حذف می کند.

  قدرتمند و با ثبات از Oracle APEX می توان برای تولید طیف گسترده ای از برنامه ها در هر صنعتی استفاده کرد – از ساده ترین برنامه ای که صفحه spreadsheet شما را در بستر وب نمایش می دهد، تا برنامه هایی بزرگ و پیچیده که روزانه توسط ده ها هزار کاربر مورد استفاده قرار می گیرند. معماری ظریف Oracle APEX برای سالهای متمادی، پذیرای هزاران استفاده کننده از برنامه ها در سراسر جهان بوده است.

  بستری امن و قابل اتکا Oracle APEX برای تولید برنامه های وب که از امنیت بسیار خوبی برخوردار هستند، طراحی شده است. در دنیای استانداردهای وب که همه روزه در حال تغییر است، استانداردهای امنیتی که مدام در حال تحول هستند و هکرهای فعال که لحظه ای آرام ندارند، تمرکز Oracle APEX بر امنیت به معنای اولویت در حفاظت از برنامه های شما و نیز همگام با تحول استانداردهای وب است که پیشاپیش برنامه های شما را به روز نگه می دارند.

  قابلیت حمل و استقرار بالا هر جایی که پایگاه داده اوراکل نصب است، می توانید Oracle APEX را نیز اجرا کنید و با سهولت برنامه های خود را مستقر کنید – در فضای Cloud، در محل شرکت خود و یا هر مکان دیگری که پایگاه داده اوراکل وجود دارد.

  سبک و کم هزینه به نظر می رسد داشتن یک برنامه کاربردی در پایگاه داده پرهزینه و سنگین باشد ، در حالی که ، سبک تر و کم هزینه تر است. در مقایسه با برنامه های میان لایه ای ، برنامه های در حال اجرا در Oracle APEX منابع بسیار کمتری مصرف می کنند. معمولا، لایه های میانی برای دستیابی به قابلیت دسترسی حداکثری، اغلب ده ها یا صدها تماس برای دستیابی به داده ها در پایگاه داده ها برای ارائه و نمایش یک صفحه ایجاد می کنند. این تماس های SQL از لایه میانی به پایگاه داده معمولاً 10 برابر کندتر از زمانی است که مستقیماً در پایگاه داده اجرا می شوند.

  چرا از بانک اطلاعاتی Oracle استفاده میکنین ؟

  برخی از مزیتهای بانک اطلاعاتی اوراکل نسبت به SQL

  • از نظر امنیت اوراکل دارای 14 لایه امنیتی و SQL دارای 5 لایه امنیتی است.
  • امکان فلش بک جهت استفاده از اطلاعات تغییر یافته در زمان گذشته در اختیار خواهد بود . بطور مثال میتواند اطلاعات و رخدادهای یک هفته پیش را گزارش نماید.
  • امکان Plugin دیتابیس . این قابلیت برای ایجاد بانک های اطلاعاتی تو در تو کارای دارد و میتوان یک دیتابیس را بدون قطع سرویس بصورت پرتابل جابجا کرد .
  • امکان Memory . این قابلیت این امکان را فراهم میسازد که برای افزایش 10 برابری سرعت بجای استفاده از فضای هارد اطلاعات را به رم منتقل کرد و هرگونه عملیات پردازشی یا گزارش سازی را انجام داد .
  • امکان Active data guard. این قابلیت باعث میشود اطلاعات شما تا آخرین رکورد برای همیشه در امان باشد و چنانچه اطلاعات دیتابیس به هر دلیلی کرش نماید اطلاعات تا آخرین رکرود بصورت آنلاین در دسترس قرارگیرد . در بکاپ گیری اطلاعات معمولا اطلاعات در بهترین شرایط با چند ساعت فاصله در اختیار قرار خواهد گرفت و تعداد زیادی از رکوردها در این فاصله زمان غیر قابل دسترس خواهد بود .
  • اوراکل امکان مدیریت بر روی حجم نامحدود از اطلاعات وجود دارد ولی با SQL خیر.
  • چون معماری اوراکل برگرفته از مفهوم ریاضی نظریه مجموعه هاست در نتیجه امکان Partition بندی در آن وجود دارد.این قابلیت برای افزایش سرعت و جداسازی اطلاعات قدیمی و کم کاربرد بسیار کارآمد میباشد.
  • یکی از اساسی ترین تفاوت ها قابلیت Cloud base بودن اوراکل میباشد.

  کارشناسان سمر صمیمانه پاسخگوی شما عزیزان هستند

  برای  ارتباط با ما میتوانید از طریق واتس اپ ،  ایمیل ، تلفن ، شبکه های اجتماعی و حتی صندوق صوتی تلفن شرکت در تماس باشید

  تلفن : 28427715